Blog

Marzec 07, 2015
Druga część fotorelacji z Leszna i jeszcze nie ostatnia! Sami widzicie ile tego jest... Pracujemy w pocie czoła, a już jutro kolejna wystawa!
More

Marzec 05, 2015
Oto pierwsza część fotoreportażu z Wystawy Champion of Champion's Leszno! Reszta zdjęć jeszcze w trakcie obróbki, prosimy o cierpliwość. Tymczasem przypominamy, że istnieje możliwość zakupu zdjęć - 20zł/szt.
Miłego oglądania!
More

Marzec 03, 2015
Mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia finalistów Wystawy Champion of Champion's Leszno 2015! Istnieje możliwość zakupu zdjęć w oryginalnej rozdzielczości i bez sygnatury w cenie 20 zł/szt. Do każdego zdjęcia dołączamy fakturę VAT.
Życzymy miłego oglądania :)
More

Marzec 02, 2015
1 marca mieliśmy przyjemność fotografowania pięknych psiaków na prestiżowej wystawie Champion of Champion's w Lesznie. Wystawa inna niż wszystkie - szybkie oceny sędziów bez opisów, wybór BOB, a następnie wybór najlepszych psów w danej grupie FCI. Jednak inaczej niż na standardowych wystawach, każdy pies wybrany do finału (3 lub 4, zależnie od ilości reprezentowanych w grupie ras) jest równorzędnym zwycięzcą grupy i kwalifikuje się do wyboru Best in Show. Wybór tego najpiękniejszego odbywa się niestandardowo - rozwijane są dwa dywany - czerwony i niebieski, a najlepsze psy z grupy (32 osobniki) losują numerki i łączone są w pary. BIS wybierany jest przez trzech sędziów, którzy niczym jurorzy w "Mam Talent" naciskają guziczki by zapalić lampkę - czerwoną lub niebieską. Kolor, który ...
More

Luty 02, 2015
W sobotę nasze studio odwiedziła Amisza - owczarek niemiecki krótkowłosy. Amiszka to już starsza, dostojna dama, ale nie brak jej poczucia humoru ;) Lubi też sobie pogadać ze swoimi "człowiekami", zwłaszcza gdy zanadto wydłużał się czas podania smakołyka :D
More

Luty 01, 2015
Zdjęcia z niedzieli (25.01). Istnieje możliwość zakupu zdjęcia w pełnej rozdzielczości i bez podpisu w cenie 20zł/sztuka.

More

Styczeń 30, 2015
W czwartek odwiedziła nas Waszka. Jak widać wcale ruda nie jest, ale tak lubi na nią mówić właścicielka ;) Nie bez powodu - Waszka to szalony psiak rasy hovawart. Cwana, żarłoczna i bezczelna ;) Na większości zdjęć zgrywa niewinnego aniołka, ale jak się przyjrzycie, to zobaczycie te diabliki w oczach, zdradzające jej prawdziwą naturę... ;)
More

Styczeń 30, 2015
Działamy prężnie, nie leniuchujemy, a cisza na blogu spowodowana jest po prostu zwyczajnym brakiem czasu ;) Jesteśmy w trakcie przygotowywania zdjęć z sesji studyjnych oraz z Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Głogowie (niedziela). Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. W międzyczasie uraczymy Was zdjęciami zimowymi naszych psiaków (kto śledzi naszego FanPage'a na Facebooku ten zapewne większość widział). Dwie jakże różne aury tej samej pory roku...

 A w zanadrzu jeszcze mamy nowinę, ale to już następnym razem!
More

Styczeń 29, 2015
24-25 stycznia odbyło się w naszym mieście seminarium z Rally-O prowadzone przez Urszulę Charytonik. Przy okazji tego seminarium dowiedzieliśmy się, że Ula potrzebuje zdjęcie psa podającego łapę i przybijającego piątkę. Zdjęcia miały zostać opublikowane przy okazji artykułu nt. uczenia psa tych właśnie sztuczek w gazecie "Mój Pies i Kot". Nie omieszkaliśmy, więc zaproponować Uli sesję w naszym studiu :) Wkład w sesję miał także nasz Avis i ja (Kamila) - gdyż potrzebne było zdjęcie nauki przez obserwację (Suvi miała przyglądać się, jak inny pies podaje łapkę). Fotki wyszły super, przy okazji zrobiliśmy parę ujęć małej Suvi - 4,5 mies. suczki owczarka australijskiego należącej do Uli. Efekty możecie ocenić sami ;) More

Grudzień 27, 2014
W sobotę 20 grudnia odwiedził nas pewien jegomość o imieniu Maro. Maro to owczarek holenderski - brat naszego Aviska. Przyjechał do nas na sesję, w dodatku nie sam, a z mniejszymi koleżankami - fretkami, które okazały się dla nas dużym wyzwaniem. Fretki to bardzo ruchliwe zwierzątka, które nie reagują na komendy i lubią zwiedzać okolicę ;) Nie było łatwo, ale podołaliśmy wyzwaniu, jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia i mamy nadzieję, że Wam również zdjęcia się spodobają.  
More