Rekomendacje

Wioleta Skała

„POLECAM w 100% GDYŻ SĄ NAJLEPSI 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gosiak Szymańska

„Polecam, fotki wyszły wspaniale. Podejście do zwierzaków bardzo przyjacielskie, atmosfera cudowna. Było dużo radości podczas fotografowania i super pomysły. Jestem bardzo zadowolona z sesji naszych futer, bo nie tylko był pies ale i 2 fretki :)”


Bartosz Skała

„Polecam firmę KAMVIS i nie tylko na sesje dla waszego pupila ale także robią cudowne zdjęcia okolicznościowe.
Ps. nie dajcie się oszukać słowom Tadzika ze nie potrafi robić zdjęć ślubnych bo robi wspaniałe :)”


Grażyna Rymaszewska

„Mój pies Frodo załapał się jako jeden z pierwszych na tzw. sesje próbne – sam początek działalności. Była fajna i profesjonalna atmosfera, choć model przyszedł do zdjęć z niedomytymi łapami…”


Agnieszka Mogilnicka-Lepa

„Nie ma dwóch zdań, zdjęcia robią świetne. Zdjęcie musi mieć duszę, a i Kama i Tadek tak właśnie widzą i sprawiają, że foty są genialne!”


Anna Markowicz

„Profesjonalne podejście, sympatyczna atmosfera i wspaniały efekt w postaci zdjęć ;)”


Marta Kwiecień

„Ludzie z powołania, potrafiący uchwycić w każdym zwierzaku jego piękno. Studio perfekcyjnie przygotowane, przekąski, napoje, alkohole, muzyczka (no dobra alkoholu i przekąsek nie było :P). Polecam każdemu!!
AAAA jeszcze dodam że zarówno Tadzik jak i Kamila są bardzo cierpliwi i nie poddają się jak pies chce uciec ze studia 😉


 Joanna Aicha

„Wiedza i doświadczenie w pracy ze zwierzętami sprawia,że sesje zdjęciowe są przyjemnością nawet dla najbardziej wymagającego zwierzaka :) Zdjęcia są piękne,a pomysłów na nie Kamila i Tadziu mają miliony :)Polecam serdecznie!”


 Beata Karpeta

„Nie wiem, czy już się wpisywałam, nawet jeśli tak, to nic nie szkodzi 😉 POLECAM!!!!! Przecudowne zdjęcia i przecudowni ludzie :*