O nas

Nazywamy się Kamila i Tadeusz Poźniak. Łączy nas przyjaźń, miłość i zaufanie. Jesteśmy inni, a zarazem podobni. Każde z nas ma swoje pasje, w których nawzajem się wspieramy i zaszczepiamy je po trosze w drugiej osobie. Odnaleźliśmy też jedną wspólną, jaką jest właśnie fotografia.

Nasza wiedza, doświadczenie oraz jakość i klasa wykorzystywanego sprzętu pozwala nam na tworzenie wspaniałych, niepowtarzalnych fotografii. Zdjęcia te posłużą Państwu nie tylko jako wspaniała pamiątka, ale również staną się obiektem westchnień rodziny i znajomych. Wykonujemy zdjęcia w studiu, plenerze jak i u Państwa w domu. Odwiedzamy również z naszymi klientami wystawy oraz inne imprezy, na których mogą Państwo zaprezentować walory swojego pieszczocha.

Proponujemy również kilka opcji sesji, które są dopasowane specjalnie do Państwa potrzeb. W zależności, czy chcą Państwo jedno zdjęcie na piękny portret lub do stworzenia wspaniałego albumu, czy jedynego w swoim rodzaju kalendarza 13-sto kartkowego. Chętnie wydrukujemy dla Państwa nasze prace na szkle, płótnie, poduszce czy kubku. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, ale dzięki chęci do pracy oraz dążeniu do doskonałości, podejmiemy się każdego wyzwania, które postawią Państwo przed nami.